<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=296936060719048&ev=PageView&noscript" />

Euroline Pickup Hardtops, Canopies, Tonneau Covers

Tel.: +90 322 421 00 44   Fax: +90 322 421 00 04
GSM:+90 542 297 12 81   E-mail: info@euroline4x4.com
Şehit Polis Şahin Polat Aydın Cad. Merkez Plaza No:1 Seyhan Adana-Türkiye

Будівництво Дерев’Яних Будинків Під Ключ Івано Франківськ, Київ

Будівництво Дерев’Яних Будинків Під Ключ Івано Франківськ, Київ

Замовляючи проект дерев’яних будинків слід розуміти, що на загальну вартість впливають архітектурний стиль, інженерні системи, кількість поверхів та площа будівлі. Дерево здавна вважається одним з головних будівельних матеріалів. Дерев’яні будинки відрізняються міцністю та здатні служити багато років. В США, європейських та скандинавських країнах будинки з брусу — досить розповсюджене явище, та й в Україні попит на них також зростає.

  • У будь-якому магазині Tikkurila в будь-якій країні ви можете вибрати колір, який вам потрібен, і сказати нам номер цього кольору.
  • Бригада виїжджає до замовника для остаточного монтажу будинку на об’єкті.
  • Honka належать основні патенти по виготовленню дерев’яних будинків.
  • Разом з тим, при розрахунку вартості майбутнього будинку необхідно включити витрати, пов’язані з
    формуванням фундаменту.
  • А в сонячний день ви відчуєте справжнє злиття із природою, снідаючи на терасі.

Ми створюємо будинки з брусу, котеджі, шале, магазини, ресторани, лазні, цевкви, сучасні та гуцульські колиби, а також багато інших конструкцій, які можна створити з дерева. Більше дванадцяти років компанія "ГУЦУЛЬСЬКИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ" радує своїх засновників унікальними і надійними проектами, і будинками. Сьогодні можна в інтернеті знайти масу компаній, які займаються будівництвом дерев’яних будинків, але знайти дійсно талановитих дизайнерів, проектувальників, і майстрів не так просто. АБ «Архітектурна будівництво дерев’яних будинків Кухня» пропонує розглянути на дерев’яні будинки проекти та обрати варіант до вподоби або створити індивідуальну розробку, що на 100% відповідатиме всім потребам родини. Власники приватного бізнесу також віддають перевагу спорудам із дерева — готелі, ресторани, будинки відпочинку, курортні комплекси, кемпінги та багато іншого. Настільки широка сфера використання деревини потребує сортування матеріалу за породами, сортами, параметрами м’якості і твердості, а також за естетичними особливостями.

Будинок з дерев’яного брусу "НЕАПОЛЬ"

Готовий брус нарізається за розмірами, зарізується чашки, проходить фарбу. Послідовність комплектується кров’яними матеріалами, вікнами, дверима, метизами, іншими необхідними матеріалами. Бригада виїжджає до замовника для остаточного монтажу будинку на об’єкті.

будівництво дерев'яних будинків

Будинки з дерева  не тільки виглядають неймовірно гарно, але й мають багато переваг. Такі будинки є екологічно чистими, оскільки при їх будівництві використовуються природні матеріали. Крім того, вони є енергоефективними і дозволяють знизити вартість опалення. Ще зовсім недавно багато хто надавав перевагу рівним поверхням з профільованого, оциліндрованого або клеєного брусу.

Будівництво дерев’яних будинків

Тому проекти дерев’яних будинків мають підвищений попит. У дерев’яних будинках через стіни і торці постійно відбувається повітрообмін. Навіть при закритих вікнах повітря в будинку з брусу буде завжди свіжим і наповненим ароматом дерева.

Але, навіть родині з 2-3 чоловік, крім основних, можуть знадобитись додаткові кімнати, такі як кабінет, домашній кінотеатр, басейн. Сучасні споруди кардинально відрізняються від тих дерев’яних хаток, які колись будувалися власноруч. Через певні обставини не завжди дотримувалися норми сушки деревини, частіше будували зі свіжого зрубу, та й технологія не була такою досконалою, як будівництво дерев’яних будинків сьогодні. Виробництво дерев’яних будинків на нинішньому етапі вимагає відповідного обладнання і спеціальних знань. Адже сучасні дерев’яні будівлі — це комфортні оселі для постійного проживання, багатоповерхові престижні котеджі, презентабельні розкішні особняки. Отже, спочатку обговорення таких питань, як ціна будинку дерев’яного, вимагає детального обговорення цих питань.

Заклади громадського харчування

Екологічність і природність використовуваного будівельного матеріалу будуть оберігати ваше здоров’я і покращувати самопочуття. Єдине, що не можна назвати природним матеріалом, це інсектициди, якими проводять обробку дерева від грибків та комах. Одноповерхові та двоповерхові дерев’яні будинки, альтанки, лазні, ігрові, рибальські мисливські будиночки та багато іншого можна збудувати з бруса. Достатньо мати вільну ділянку, відведену під будівництво дерев’яного будинку із бруса. На сьогоднішній день в Україні дерев’яні будинки з брусу проектують і будують сотні будівельних компаній, але компанія «Доминант» є провідним підприємством. За роки плідної роботи у нас сформовано безліч готових унікальних проектів дерев’яних будинків, які були розроблені та реалізовані саме нами.

будівництво дерев'яних будинків

«Дикий» зруб є найстародавнішим способом будівництва дерев’яного будинку. Однак він настільки самодостатній і бездоганний, що актуальний і сьогодні. Матеріал з часом не деформується, забезпечує стійкість побудови і надзвичайно низький відсоток «усадки». Гладка і приємна на дотик поверхня не потребує шліфування, тому зовнішня обробка менш клопітка. Завдяки «пазовій» конструкції будинок можна зібрати в найкоротший час.

Переваги дерев’яного будинку

Наші майстри виконують повний комплекс робіт, пов’язаний із будівництвом дерев’яного будинку. Це підготовка ділянки, опалубка, армування, заливка фундаменту, безпосереднє збирання дерев’яного конструктора, покрівельні та оздоблювальні роботи. Доступний матеріал, завдяки якому легко реалізувати монтаж споруди, збираючи її немов із конструктору. Виготовляється шляхом клеєння пиляних дошок (дуб, сосна, ялівець тощо). Поверхня будинку з цього матеріалу гладка та рівна, не потребує особливої обробки – лише фарбування.

Сучасні технології дозволяють робити будь-яке планування в дерев’яному будинку. Ми можемо провести вам екскурсію по наших проектах, що будуються. Ви побачите наскільки добре налагоджений у нас процес будівництва та зможете поставити питання прямо на місці. Про клеєний і дикий брус ми поговоримо з вами в окремих статтях – про ці матеріали треба багато говорити окремо, а тому зараз зупинимося на перших 4-х видах.

Post navigation